Březen 2009

-hezkou zábavu-

24. března 2009 v 19:20 | Evča
No lidi....tak já padám.Už nevím co sem dát dál ještě...soutěž tu je,bleskovka..nwm nwm.Tak si to tu užijte..přeji vám všem příjemnou zábavu.Já padám a budu tu až v pondělí...možná.Až se oběvím na PC tak sem určitě něco přidám a dám vědět SBénQám.Zatím se mi hezky zapojujte do miny bleskovky,bavte se u vtipů a hlasujte do SONPixelku at je co nejvíc hlasů a já mám lepší rozhodování
...a to jsem ještě zapoměla..až se vrátím,tak nachystám nějaký cenky pro SB a návštěvníky blogu..tak se máte na co těšit.Mějte se hezky Papaaaaaaaaaaaa

-mini bleskovka-

24. března 2009 v 18:21 | Evča
Takže,když zábava,tak pořádná..napadlo mě,že bych udělala přihlášky ještě na nějakou soutěž ale to až po skončení SONPixelku...takže,je tu menší bleskovka,která !!!!platí do pondělka!!!!
....tak se zapojujte..už se mocky těším na vaše comenty

1)Ahojkyy
2)Jakpak se máte??
3)Jak bylo ve škole??
4)kdy máte narozeniny??
5)co plánujete na víkend??
6)líbí se vám dess blogu??
7)vyber:
Jaro // Léto
Sonny Ericsson // Nokia
Čokoláda // Sušenka
Pixelka // Colorfullka // Pictík
8)co na diplomek??
9)tak se mějte hezky Papaaa...
Honem honem..máte na to čas do pondělka...tak doufám že se zapojí co nejvíc lidiček

-vtipy-

24. března 2009 v 18:14 | Evča
Taaak dlouho jsme tu neměli žádný vtipy....Tady nějaký jsou tak doufám že se pobavíte
Mladík na malém městě přijde jednom domů v dobré náladě a hrdě oznamuje tatínkovi, že se seznámil s jednou moc fajn slečnou a vypadá to na vážnou známost. Je to prý pekařova dcera. Tatínek si ho vezme stranou a říká: "Víš, synku, musím ti něco říct. Žiju s tvojí mámou už třicet let, máme se rádi, rozumíme si, ale je tu jedna věc. Tvoje maminka nikdy nebyla moc na záležitosti kolem sexu, a tak jsem si já občas dopřával něco bokem. A to je právě ten problém - víš, pekařova Jana, to je vlastně moje dcera, takže si ji vzít nemůžeš." Synek z toho tedy radost neměl, ale vzal to na vědomí. Když o půl roku později přivedl domů na oběd Marii z drogistovy rodiny, tatínek si jej opět vzal stranou a vysvětlil mu, že i tahle slečna je vlastně jeho sestra. Když se to další rok stalo znovu, synek celý nešťastný zašel za maminkou a svěřuje se: "Maminko, to je hrozné, pokaždé, když se seznámím s nějakou dívkou, mi otec řekne, že je to vlastně jeho nemanželská dcera a tedy moje sestra. Co mám dělat?" "Synku, vůbec se nenech rozčílit tím, co tatínek říká. On totiž ve skutečnosti není tvůj otec."

Lev si sezve všechna zvířata a jako král džungle povídá: Zejtra mi každý donese kilo masa nebo ho umlátím svým ocasem. Druhý den se všichni sejdou. První de kráva a nese mu kilo hovězí , lev to sežere a krávu propustí. Druhý de prase a nese mu kilo vepřovího, lev ho sežere a prase propustí. Třetí de zajíc a nese mu mrkev tak ho lev začne mlátit svým ocasem, ale zajíc se jen chechtá tak přitlačí, ale zajíc se pořád tlemí, tak do toho de naplno až ho to bolí. Když už to nevydrží ptá se zajíce: "Čemu se pořád směješ?" a zajíc na to: "Ale já si jen vzpomněl, že za mnou jde ježek a nese Ti jablko."

Prijde vdana zena ke gynekologovi: Lekar: "Posadte se. Mate nejaky problem?" Zena: "Ano, muj manzel mi v posteli nestací." Lekar: "Zadny problém, najdete si milence." Zena: "Ale ja uz mam dva." Lékar: "A nic?" Zena: "Ne." Lékar: "No, to je problem. Podivejte, ja vam napísu nejake tabletky, berte je a za mesic se mi prijdte ukazat." Zena sebere recept, prijde domu, manzel sedi za stolem, ona plácne recept na stul a ríká: "Zádná devka, nemocná jsem!"

Žena se dvakrát vdala a dvakrát rozvedla. První manžel byl surovec a druhý jí utekl se sekretářkou, a kromě toho, oba byli mizerní v posteli. Rozhodla se, že už se nehodlá spálit, a podala si inzerát:
"Hledám svobodného, sympatického muže, který mi nebude ubližovat, neuteče ode mne a dokáže mne sexuálně uspokojit."
Asi po týdnu někdo zvoní u dveří. Ona jde otevřít a vidí na rohožce chlapa bez rukou a nohou.
"Co si přejete?"
"Jsem tady na ten váš inzerát."
"To bude asi nějaké nedorozumění."
"Ne, dovolte, vysvětlím vám to. Nemám ruce, takže vám nemůžu ubližovat. Nemám nohy, takže vám neuteču."
"Ale jak můžete tvrdit, že jste dobrý v posteli?"
"Zazvonil jsem přece, ne?"

Jde takhle chlapek na prochazku se psem a prijde na breh reky. Najde tam rozmasirovanou zenskou - mozek vyhrezlej, streva potahany okolo, no proste hruza. Udela se mu spatne, tak se chce vyblit do reky a jak se tak nakloni nad hladinu, kouka na hnusne zelenyho utopence. Se zoufalstvym pozvedne oci vzhuru a vidi na protejsim brehu na strome obeseneho chlapecka a pod nim placici holcicku. Chlap prebrodi reku a pta se holcicky : "Proboha co se to tu stalo, vzdyt to je strasny!" Holcicka : " Buuu tatinek se s maminkou pohadal a zabil ji a pak si vzal kamen a utopil se. No a braska kdyz to videl, tak se z toho obesil." No a chlap, rozepinaje si zip u kalhot, rika: "To mas teda pekne blbej den."

Přijde zmlácená stopařka na policii a hlásí, že byla 3x znásilněná a 3x zmlácená. Policajt tlumočí vše náčelníkovi a ten prohlásí, že musí být provedena rekonstrukce případu.
Dva policajti a náčelník nasednou do auta a náčelník povídá:
"No a co bylo teď?"
Stopařka: "Tady jsme zabočili do lesa." Zabočili do lesa - náčelník: "No a co bylo teď?"
Stopařka: "Jeden z nich mě vytáhl a znásilnil." První policajt vylezl, vytáhl ji z auta a skočil na ni a vše provedl.
Náčelník: "No a co bylo teď?"
Stopařka: "Druhý vylezl a znásilnil mě." Druhý policajt vylezl a také ji znásilnil.
Náčelník: "No a co bylo teď?"
Stopařka: "Třetí vylezl a taky mě znásilnil." Náčelník vylezl a taky ji znásilnil.
Náčelník ještě udýchaně: "No a co bylo teď?"
Stopařka: "A teď jsem jim řekla, že mám syfilis a oni mě zmlátili..."

Sedí hajný na posedu a čeká na srnce. Najednou vidí, jak čtyři cikáni nesou krmelec. "Hajzlové jedni, co není přibytý nebo přivařený, to ukradou", mumlá si pod vousy. Pak celej rozzuřenej namíří flintu a BÁC, BÁC,....a dva cikáni spadnou mrtví na zem. Z krmelce vyleze skín a povídá: "Do prdele práce, nový auto a dvě gumy v hajzlu".

Jde slon podél řeky a tu vidí mravence, jak máčí banán ve vodě. Slon: "Co to děláš?" Mravenec: "Dej mi euro a povím ti to." Slon dá mravenci euro a mravenec na to: "Sedím a máčím banán ve vodě." "A proč?" "Dej mi další euro a povím ti to." Slon mu dá euro a mravenec na to: "Sedím tu od rána a už jsem si vydělal 200euro."

Čáp se jen tak prochází a najednou vidí šneka, jak si to šine ven z lesa. Tak povídá: "Šneku, kam tak chvátáš?" Šnek na to: "Ale přijel do lesa berní úřad, tak zdrháme. To víš, já mám barák, stará má barák, děti mají baráky, tak zdrháme." Čáp neváhá a dá se také na útěk. Jak tak utíká, potká medvěda. "Čápe, kam jdeš?" "Ale medvěde, do lesa přijel berní úřad, tak zdrhám. To víš, já si žiju na vysoký noze, stará si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze, tak zdrháme." Medvěd se lekne a také prchá. Potká krtka. "Medvěde, kam zdrháš?" "Ale krtku, do lesa přijel berní úřad, tak zdrhám. To víš, já mám kožich, stará má kožich, děti mají kožichy, tak zdrháme." Krtek neváhá, popadne rodinu a prchají z lesa. Jak tak hrabou, tak se prohrabou až do ZOO, do klece k paviánům. Pavián se ptá: "Krtku, co tu děláš?" "Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrhám. To víš, já mám nahrabáno, stará má nahrabáno, děti mají nahrabáno, tak zdrháme." Pavián se na něj podívá a řekne: "Že se na to nevyprdneš. Podívej se na nás, já mám holou prdel, stará má holou prdel, děti mají holou prdel a stejně jsme skončili za mřížema!"

-coment ///Black list!!!!!////

24. března 2009 v 18:09 | Evča
[9] O.k.Girl.O.k, Web, 24.3.2009 17:17

čauky! přihlas se pls do soutěže o nejhezčí blog na www.JaiaiTy.blog.cz

P.S.:REKLAMY PATŘÍ DO REKLAM!!!!!!

-ted tu pár dní nebudu-

24. března 2009 v 18:03 | Evča
Ahojky lidičkové...vím,že ted poslední dobou můj blog hodně zanedbávám,ale jak je škola,tak se nedostávám hodně často k PC....no,však to znáte.Jsem jenom chtěla říct,že tu ted pár dní nebudu...zítra se sem pravděpodobně nedostanu,protože budu celý den pryč,ve čtvrtek taky a v pátek mám narozeniny a přes víkend tu taky nebudu,ptže se bude oslavováááááát
....takže ted ještě oběhnu SBénQa a připravím vám o5 nějakou zábavičku....
....tak doufám,že se mi tu nebudete nudit...Přeji příjemnou zábavu

Mám vás všechny moc rááda

-2.kolo SONPixelku-

22. března 2009 v 20:01 | Evča
Takže...ted začíná 2.kolo SONPixelku...vypadl Anísek se svou pixelkou crecr.Nevěš hlavu..třeba se ti podaří vyhrát v jiné soutěži...
....tak a tady jsou 3 soutěžící,kteří postupují do 2.kola:

Pixelka: marťánek zamilovanej
Pixelka: micka
Pixelka: Bobr Bobeš
...tak hlasujte do ankety...kdopak postoupí do finále???

-nové SBénQo-

22. března 2009 v 11:17 | Evča
Tak mám další SBénQo....je to kráásný bloček..určitě se podívejte
...najdete ho TaDy
a tady je diplomek za spřátelení:

-diplom pro mě-

22. března 2009 v 11:12 | Evča
Ahojky...tak tady je jeden moc krásný diplomek pro mě...děkují mooooc


Black list! (1)

21. března 2009 v 0:56 | Evča
a tady je ten Balck list,jak jsem už tady jednou psala....měla jsem tady bleskovku pro SB...a ti,co se nezapojili (připomínám,že jste na to měli dost času),skončili v black listu...což znamená,že jejich komentáře budu ignorovat atd...
BlAcK LiSt:
lucisska
veverky
majdik
Anísek

-třídění SB 2-

21. března 2009 v 0:49 | Evča
Takže...tady je to slubované,třídění SB...musím to sme dát už ted,protože už bych se k tomu zase týden nedostala
Nejlepší SB:
Ki2
Dobrá SB:
Issynka
Nik♥ča
PajiseQ
MrS.Bajunka22
LeniŠška <3:'(
Ess
čabajka

Moc často sem nechodí:
Evka
wetty
olusk@:-*
Janka
Janča
Kiki
MIschelka
Alyra
Š&{u}!nk@
Petruška
♥- ->Mrs.KiKiN[Q]@<- -♥

Asi si je brzo smažu:
Gabushky blogís
mixinka
hip-hop_ladies

-3 blog xD-

20. března 2009 v 23:42 | Evča
Takže...mám tu jednu malinkou zprávičku.Mám další v pořadí už 3 blog.Aaa...přemýšlela jsem,že bych se tady z tohodle blogu přestěhovala na ten 3.Protože na tom 3,mám oněco hezčí design,menu....no,uvidíme až po další změně,která tu bude během pár dní
....pokud máte zájem,podívat se na můj 3 blog,tady je odkaz: TaDy!!

...Tak pište,co si myslíte o mém 3 blogu...já budu ještě pořád přemýšlet,jestli zůstat na tomhle starým blogu,nebo ne...každopádně,bych vás chtěla poprosit o malou radu,jestli se vám tady líbí atd...děkujíí

-diplomy za měsíční bleskovku-

20. března 2009 v 22:59 | Evča
Ahojík lidi...tak tady jsou diplomy za měsíční bleskovku.Taky bylo docela dost míst...18..to je slušný ne??


Vyvolávání duchů-14.část

15. března 2009 v 19:42 | Evča
Tak tady je 4.část příběhu vyvolávání duchů.Doufám,že se bude líbit... Kdo si četl 13.část a vůbec čte všechny díly,ví moc dobře,o co tam jde

Vyvolávání duchů -14.část

Druhý den bylo strašný vedro.Až mě to vytáhlo z postele.Marek a Tom ještě spali.Šla jsem do koupelny a tam stáli holky a kvůli něčemu se hádali.,,Co je holky?proč se hádáte?"Zeptala jsem se.Odpověd jsem nedostala,místo ní mě Míša sjela vražedným pohledem.,,Co se jí stalo?"Zeptala jsem se po chvilce ticha.,,Ále….nějak převedla řeč na svýho bejvalího a vytýkala mi úplný nesmysli.",,No je ale blbost ne?",,Asi ne no.."Řekla Ivett a pokračovala ve své práci.Já jsem šla do kuchyně,nachystat si něco k jídlu.Zrovna jsem zaslechla Míšu jak strašně nadává,a potom následné bouchnutí dveřmi,až se celý pokoj otřásl.V ledničce byla jen pizza a na tu sem fakt zrovna neměla chut,ta jsem skočila dolů do přízemí hotelu,pro něco zdravého.V mini obchůdku neměli nic,co by mě potěšilo,tak jsem zašla do centra.Tam už jsem teda nakoupila to,co jsem chtěla a s úsměvem se vracela do hotelu.Když jsem šla,zakopla jsem o práh před hotelem a celý nákup se mi vysypal z tašky.,,Do prdele!!!já se na to vážně můžu z vysoka vysrat!!!!Takovej trapas hnedka po ránu….Bože ne…moje koleno!!kurva…to bude dneska zase ale den!!"Klela jsem tak asik ještě 5 minut,než se předemnou objevil nějakej kluk.Podívala jsem se na něj a čekala,že se umlátí smíchy.Místo toho se kemě sehnul a řekl:,,Můžu ti pomoct??"Dívala jsem se na něj jako kretén a potom po chvilce ze mě vypadlo:,,Ne díky,zvládnu to sama."Zvedla jsem se,naštvaně naházela nákup zpět do tašky a kulhavým krokem odkráčela do hotelu.,,Počkej…tak ti aspon to koleno ošetřím."Zastavila jsem se,otočila a řekla:,,Tak hele,dej si pohov!Já nestojím o nějaký chlapečky,kteří se můžou přetrhnout,aby si mohli užít.Takže vodprejskni!!!"Potom sem se ještě víc naštvaně otočila a šla pryč.,,Kurvo!"Řekl si ten kluk pro sebe a šel klofnout jinou holku.Když jsem přišla do pokoje,Míša tam ještě nebyla.Ale zato Iveta s Markem už byli na terase a o něčem si povídali.Marek byl nějakej divnej….seděl,a zamyšleně se koukal na moře a Iveta se jeho pozornost snažila stáhnout na sebe.Radši jsem je nerušila.Šla jsem do kuchyně,připravit Tomovi nějakou snídani…..ale v tom se zrovna objevil ve dveřích kuchyně.,,Jéé ahoj Tomí…zrovna jsem ti chystala snídani."Tom se tak díval an to co jsem koupila a beze slova šel pryč.,,Tome??"volala jsem za ním ale už byl pryč.Sakra tady něco nehraje.,,Ivíí???prosimtě pojd zamnou na chviličku.",,Jj už jdu…..copak?",,Nevíš co je s Tomem?",,Netuším…Marek je taky dneska nějakej divnej….zamyšleně se dívá na moře a na otázky mi odpovídá jenom hmm…",,Tady něco nehraje….ted Tom přišel,ani mě nepřivítal,a bezeslova šel rovou pryč.Takhle se ještě nikdy nechoval.",,Marek taky ne…a Míša je taky divná…ráno v koupelně na mě začala křičet,že jsem ji přebrala kluka apod.",,Je to divný…Ivi prosimtě,uděláš něco nasnídani??tady jsem něco koupila,tak z toho něco udělej.Jdu najít Toma a skusím si sním promluvit."Iveta přikývla a šla vybalit nákup.Já jsem mezitím šla před hotel a hledala Toma.Našla jsem ho na plaži,kde seděl a zamyšleně se díval na vlny.,,Tomí??"Řekla jsem nejistě a položila mu jemě ruku na rameno.Tom se na mě podíval a řekl:,,Copak je lásko?",,To bych se spíš měla zeptat já tebe ne?Dneska ráno mě ani nepřivítáš….něco se stalo?",,Nee…všechno je v pohodě hvězdičko.",,ne není…lásko,já to na tobě poznám.."Tom se zadíval na zem a potom řekl:,,Víš…ale slib mi že to neřekneš.Včera večer jsem se probudil a nemohl usnout.Šel jsem teda na chvilku na terasu.Stála tam Míša a tak jsem se sní dal do řeči.Říkala,že se jí stýská po jejím klukovi.Chvilku jsem se sní o tom bavil a ona se rozbrečela.Najednou jsem si vzpomněl,že jsem s jejím klukem kdysi dávno byl na nějaký kalbě a….jak jsem byl opilí,nadhodil jsem mu jednu holku a on se do ní asi zamiloval a proto se rozešel s Míšou.Mám strach,že kvůli mně se takhle trápí.",,Ale lásko…to není pravda.Byl jsi opilí a nevěděl jsi,co děláš.To nebyla tvoje chyba miláčku…navíc,si myslím,že ji to stejně moc neklapalo.Její kluk byl strašnej kretén….už ve škole se tak choval.Namachrovanej!Věř mi,že se k Míši nehodí,a dlouho by jim to nevydrželo,protože Míša,by to sním nevydržela.",,Myslíš??"Řekl nejistým hlasem Tom.,,Nemyslím….vím.A už se netrap a pojd se najíst.Iveta dělá snídani.",,Lásko,já tě nemít….miluju tě."Řekl Tom a políbil mě.Za chvíli jsem už šli po schodech do pokoje,kde už voněla snídaně.Byla tam i Míša a s Ivetou se už normálně bavila,jako kmoška z kámoškou.Vypadá to,že to nebude zas tak blbý den.Po snídani jsme všichni šli na pláž.Marek byl ale ještě pořád divnej.Když jsme chtěli jít do vody,Marek nám řekl,že tam za náma za chvilku pijde…potřebuje Ivetě něco říct.Když jsmě odešli do vody,Marek si sedl vedle Ivety a chytl jí za ruku.,,Marečku,něco se děje?",,Jo Ivi…a já to nedokáži dlouho v sobě dusit.Víš….vůbec nevím jak začít…ale od doby co jsme přijeli sem…..začala se mi líbit Míša.."Iveta se na něj dlouze dívala a potom se začala smát."Marku,to byl dobrej vtip.",,Ne Ivi…já to myslel vážně.Vážně se mi líbí Míša a já to už nedokážu dlouho to před tebou tajit."Iveta se na něj dlouho dívala a vypadalo to,že se každou chvíli rozbrečí.,,Je mi to vážně moc líto….já tě mám ráda Ivi…ale..",,Jenom rád????chceš říct,že po roce co spolu chodíme..ne po roce a půl,mě máš jenom rád??Neudržela se Iveta a vyjela na něj.,,Ne Ivi tak jsem to nemyslel….já jen…nezlob se na Míšu,ta za nic nemůže..můžu za to já..",,prosimtě už radši nic neříkej!!!!Je konec rozumíš????zase sis to posral!!!!!jako před půl rokem!!!!jsi ubožák!!!!"Po těch slovech se Iveta zvedla a odešla do hotelu.Po 5 minutách se u Marka oběvil Tom.,,Co je kámo???jste se chytli??",,Tome,já to nevydržel a řekl jsem jí to….",,aha….udělal jsi dobře…bylo lepší,říct jí to sám,než kdybys to nevydržel a šel s Míšou někam za palmu souložit.",,Ty si z toho možná děláš prdel,ale mě to moc vtipný nepříjde.Víš jak se ted trápí???",,Vím…"Řekl soucitně Tom.,,Asi odjedu….nechci čekat než odjede Iveta…chci,aby si tuhle dovolenou užila…co když se na mě naštve ještě Eva…To tu budeš jedinej,který se semnou bude bavit.Míša se na mě taky určitě naštve."Tom tak přikyvoval a potom Marka plácl přátelsky po zádech.,,No…nech si to projíz hlavou…já musím na hajzl."Když sem tak viděla Marka,jak tak smutně sedí na dece,nedalo mi to a šla zaním.,,Marku??stalo se něco??",,Jo..snad ti to Iveta řekne…já odjíždím pryč."Po těch slovech se Marek zvedl z deky a odešel pryč.,,Ale…Marku,počkej předce…"volala jsem za ním ale asi mě už neslyšel.


-1.kolo SONPixelku-

14. března 2009 v 15:05 | Evča
Tak...tady je 1.kolo SONPixelku.Moc lidí se teda nepřihlásilo,ale nevadí.Snad se to napsaví při další soutěži,která bude...ještě nevím kdy

...Tady jsou soutěžící:

Pixelka: marťánek zamilovanej
Pixelka: micka
Pixelka: crecr
Pixelka: Bobr Bobeš
...Tak hlasujte do ankety tady dole

-další nové SBénQo-

14. března 2009 v 14:43 | Evča
...mám další nové SBénQo...je to moc zajímavý bloček.Určitě se podívejte.

...odkaz najdete TaDy
A tady je diplom za spřátelení
....a tady je ještě jeden diplom pro mě za spřátelení
...je kráásný.Děkujííí

-diplomy za bleskovku pro SB-

14. března 2009 v 14:12 | Evča
Ahojkyy...tak tady jsou ty slibované diplomy za bleskovku pro SB...no,moc SB jsem neztratila.Beru ohledy na nové SB,které jsem do té bleskovky moc nepočítala ale i tak jsem jim napsala na blogy aby se přihlásili.Ale předce si je hned nesmažu,když jsou čerstvými SB
.....dole pod diplomkama je ještě společný diplom pro SBéčka.Jinak tady josu ti kteří už nejsou v seznamu SB a skončí za chvíli v black listu:

lucisska
veverky
majdik
Anísek
....a tady ti,kteří zůstali v seznamu SB:

Mrs.Bajunka22
Evka
Kiki
Wetty
Ki2
čabajka
Issynka
hip-hop_ladyes
mixinka
olusk@ :-*
Janča
Janka
Nik♥ča
MIschelka
LeniŠška <3:'(
Gabísek
Alyra
Ess
PajiseQ
Š&{u}!nk@

...a tady jsou diplomky

nejdřív společný


....Tak to je všechno....doufám že se líbí diplomky.Joa ještě jedno třídění SB bude za chvíli...ted jdu ještě udělat 1.kolo SONPixelku.

-jen tak něco...-

13. března 2009 v 22:21 | Evča
Zdravím....tak už jsem ukončila bleskovku pro SB.Takže,kdo se nepřipsal..(psala jsem to ještě každýmu SB na blog) tag má smůlu.Kdo skončí v black listu se dozvíte zítra..a taky budou i diplomy to se nebojte
....Taky už jsem ukončila přihlášky na SONPixelku...přihlásilo se málo ale lepší už to nebude jak tak koukám

...No nic....já valím do postele...tak se mějte všichni hezky a dobrou noc PaPa

-nové SB-

11. března 2009 v 18:08 | *!KaTty PiŠškoTeQ!*
....Takže,mám o5 další nové SB. Bloček najdete TaDy

...a tady je diploemk za spřátelení

-SONPixelku...ještě se můžete přihlásit-

10. března 2009 v 19:27 | *!KaTty PiŠškoTeQ!*
Ahojky...takže,se nudím,tak se tady trošku rozepíšu.Jakpak se máte??ja dost špatně.Jsem nemocná...bolí mě hlava,oči a kašlu tak,jako kdybych měla vykašlat celý plíce.Nechtějte to zažít.
....Tenhle článek píšu hlavně proto,abych ještě nalákala nějaký lidičky na SONPixelku.Víte....sice sem chtěla už zahájit 1.kolo ale skusím tomu dát ještě pár dní...třeba se někdo ještě přihlásí...Už to tu mám aspon měsíc a pořád jenom 3 lidi.Bud mi sem skoro nikdo nechodí,nebo se nikdo nechce pochlubit se svojí nádhernou pixelkou

....prosííím...kdo máte ještě nějakou hezkou pixelku,tak se zapojte do soutěže (najdete jí v menu)
...joa využiju situace ještě...jsem ve dvou soutěží...tak bych chtěla poprosit o hlásek !*SeM*! pro Evču,a hlásek *!SeM!* pro Tom a Evka-bobule
....Děkuju vám moooc...Mám vás všechny mooc ráda

-nové SBénQa- + nějaký diplomy pro mě

10. března 2009 v 13:16 | *!KaTty PiŠškoTeQ!*
Takže...mám tady 3 nové SBééé...jsou to hezuuu bločky tak se určitě podívejde

PajiseQ, Blog *!TaDy!*
Diplom:
Ess, Blog *!TaDy!*
Diplom:
Alyra, Blog *!TaDy!*
Diplom:
A tady jsou 3 diplomky pro mě
Kujíííí