Listopad 2008

new SBénQo =)

30. listopadu 2008 v 22:19 | Evča a Míša
Ahojky lidišky...tag máme další new SBénQuo....je to mocky hezuu bloček...ztrávila sem tam docela dlouho..je to fakt super blogísek...určo se mrkněte...tadyk je odkázek:


Náký ty kecy =D

28. listopadu 2008 v 22:44 | Evča a Míša
Čauec lidi =D..tag jak fakčí život???umě...jooo de to...dneska sem byla s mím broučkem...tagže takový dobrý zpestření dne =)...heh...od středy sem měla padla ve škole...do konce týdne a ještě v pondělí budu hlidat moji neteř..tagže..ulejt se na 4 dny ze školy...ujde ne?omg..ve středu sem si byla kupovat brýle.Od 4.prosince je budu nosit.To bude zas něco..třeba esi budete chtít,tag vám sem dám nákou fotenku. =D.Ale co..stejně by ste se mě akorát lekli a hned byste opustili můj blog..což nechci =D.heh...skoro za mesíc bude silvestr..toto letí žeee =D.Už víte co budete dělat?já budu smím medvídkem..ale ještě se newí co bude na programu.Se uvidí no.Asik náká pařba. =D...no tag pište mi sem komentíky..mám jich tady nějak málo tag se to musí napravit =)

Mám vás mocky ráda =o*

Evča =o*

diplomek for me =)

23. listopadu 2008 v 16:47 | Evča a Míša
Moc hezkej =)..děkujíííí =)


taky dost dobrý obrázky =D

23. listopadu 2008 v 15:35 | Evča a Míša
dívka z černobylu:

Pracoviště programátora:

Víte co mi můžete..? =D

Zdařilá samolepka =D


jak se značí prsa

23. listopadu 2008 v 15:23 | Evča a Míša
(o)(o) - perfektní prsa

( + )( + ) - falešný silikonový kozy

(*)(*) - prsa s bradavkami nahoře

(@)(@) - prsa s velkými bradavkami

(.)(.) - prsa s malými bradavkami

o o - malá prsa (akorát do hrnicku na caj)

{ O }{ O } - č. 5 a vejš

(oYo) - prsa zmačklý v podprsence

(o|o) - větší prsa zmáčklý v podprsence

( ^ )( ^ ) - studený, neboť bradavky se koukaj ven

(Q)(O) - prsa s piercingem

o/o/ - babiččina prsa

( - )( - ) - prsa naplácla na okno

|o||o| - robo-prsa - uvidíme ve ,,Starwars´´

($)($) - prsa Pamely Anderson
Taky dobry no =D


lol =D

23. listopadu 2008 v 15:20 | Evča a Míša
=D no coment =D


pár hezkých citátů o lásce

23. listopadu 2008 v 15:15 | Evča a Míša
Milovat neznamená jen mít rád, milovat je věřit a pravdu znát. Milovat je odpustit a znovu podat ruce,milovat znamená rozdělit duši i srdce!

Milujeme ty kteří nás odmítají a odmítáme ty kteří nás milují.

Z poupátka růže rozkvétá a v srdci láska plane,kdo jednou Tebe miloval,ten nikdy nepřestane.

Laska neni ty a ja, laska je my...

Kdysi jsem sve srdce darovala a zustalo mi pouze utrpeni,kdysi jsem opravdu milovala a nastalo pouze bolestne odlouceni...

Láska je jako delfíni koupající se v lesku tvých očí, proto je nezavírej, neboť se říká, že delfíni ve tmě umírají.

Poslala jsem ti Andela,aby te strezil od nestesti.On se vsak vratil a rekl mi:"Andel prece nemuze strezit Andela."

Lasko,ja miluji jen tebe.Zivot svuj nedokazu si predstavit bez tebe.Ty si to jedine po cem touzim.Bez tebe a tvych dotyku se strasne souzim.Bud tu pro me,bud jen muj.Lasko chci te,tak uz stuj.Miluju te!

Jsi snehova vlocka,ktera se mi snesla do srdce,jsi ten,ktereho chci libat na lice.Jsi kapka deste,ktera mi smacela vlasy,jsi ten,s kym chci vzpominat na stare casy.Jsi strom,ktery stoji pevne v zemi,jsi ten,kdo tady se mnou prave neni.Miluju te,to moc dobre vis,tak proc to sakra nepochopis?!

Láska je jako líbezný květ, ale je třeba hodně odvahy, abychom si jej šli utrhnout na dno hluboké propasti.

Buď příjemný a milý ve tváři, vlídný a zdvořilý ve způsobech, přívětivý a pravdomluvný ústy, vroucí a upřímný srdcem. Miluj a tak milován budeš.

přebroď řeku svou, a přijdi blíž, zpátky mosty spal, život půjde dál své sny s láskou, nikdy neztratíš…

Láska není rybník, ve kterém pořád můžeme hledat svůj obraz. Má příliv a odliv. A jsou v něm vraky a potopená města a chobotnice a bouře a truhly se zlatem a perly. Ale perly, ty leží hluboko.


Pěkný... =) fakt moc pěkný =)....některý docela sedí že.. =)

vtipy

23. listopadu 2008 v 15:03 | Evča a Míša
Člověk se plazí po poušti z posledních sil a najednou vidí studnu. Zařve: "Vooodaaa!!!" Ze studny se ozve: "Kdeee???"

Filozofuje pan Karel U dvou soudků: "Nejdobrodružnější knihy, pánové, jsou telefonní seznam a jízdní řád." "Proč?" ptají se ostatní. "No, v tom prvním je ve skutečnosti všechno někde jinde a v tom druhém všechno někdy jindy."

"Že se vám chce jet na dovolenou kamsi do ciziny," povídá stařenka, "ještě tam někde můžete chytit aj i ten adidas!"

V novinách: "Vyměním dvousedačkovou Daciu za hnůj. Zn.: Hovno za hovno."

"Když mi dáš peníze na dovolenou u moře, budu tam myslet jen a jen na tebe!" "Hele, a nemohla bys myslet jen a jen na to moře doma?"

Ve vlaku jede mladá slečna a starý pán. Po chvíli ticha se děda zeptá slečny: "Slečno, že vy pracujete v kanceláři?" "Ano dědo, jak jste to poznal?" "Máte minisukni, nožku přes nožku a to chování." Jedou a zase je ticho. Poté osloví slečna dědu: "Dědo, že vy pracujete v kravíně?" "Ano slečno, jak jste to poznala?" "Já jenom, že máte otevřený kravín a v něm chcíplé tele!"

Tuhle na jakémsi hudebním kanále zpíval v televizi jakýsi černoch Kdyz jsem se narodil, byl jsem cernej, Kdyz jsem vyrostl, byl jsem cernej, Kdyz je mi zima, jsem cernej, Kdyz se spalim, jsem cernej, Kdyz je mi zle, jsem porad cernej, Az jednou umru, zase budu cernej A ty ? Kdyz jsi se narodil, byl jsi ruzovej, Vyrostl jsi, a jsi bilej, Kdyz je ti zima, jsi modrej, Spalis se a jsi cervenej, Je ti zle a budes zelenej, A az umres, budes fialovej. A ty rikas o me, ze ja jsem BAREVNEJ ?

Jedou černoši s bělochama v autobusu, bílí vepředu, černý vzadu a černoši samozřejmě protestujou, že je to diskriminace a že chtěj dopředu. A řidič jim říká, "Je mi jedno kdo má jakou barvu pro mě jste všichni modrý. Tak si vystupte a pak si zase nastupte a sedněte si teda jinak". Tak všichni vystoupěj, začnou znova nastupovat a řidič se tak na nì kouká a říká:" Jo všichni jste modrý , ale ty tmavě modrý ty půjdou dozadu!!"

Hoří mrakodrap a hasiči se nemůžou dostat k lidem, kteří jsou v pátém patře, protože hoří schody a nemůžou je nechat skákat na plachtu, protože by nevydržela. Tak se radí jak to udělají, ale přijde k nim svalnatý chlap a povídá: ,,Já je všechny chytím do ruky". A hasiči říkají: ,,neblázněte chlape, vždyť je to až v pátém patře.",, To nevadí" odvětí muž. A tak skočí jeden člověk a on ho vážně chytí. Skáče další a opět ho chytí. Jako další skočí černoch a chlap uhne a černoch spadne na zem a zabije se. Chlap zařve nahoru: ,,Hej ty spálený mi sem neházejte".

Plave misionář s černochem v lodi. Černoch pádluje: "Uka uka uk, uka uka uk" a misionář ho učí svému jazyku. "Podívej, to je voda... voda" "Hu, vda vda." opakuje černoch. "A tady to je strom....strom" "Uka uka uk, trom. Trom." a najednou, když se blíží k vesnici černocha vidi misionář na louce, jak tam souloži černoch s černoškou. Jak to má říci tomu černochovi? Přemýšlí, potom povídá: "Vidíš, tamhle jede bratr na kole.... na kole." V tom černoch v lodičce povstane, vezme luk a šíp a huiiii, černocha na louce zastřelí. Tluče se spokojeně do prsou: "Moje kolo, moje kolo!"

Jde chlap na Wc a všimne si, že vedlejší kolega má na přirození vytetováno WY. Ptá se ho tedy, co to znamená a ten mu odpoví:,,No,víte,já mám holku Wendy a když se mi postaví, je tam právě její jméno.",,Aha,promiňte, že jsem byl tak zvědavý," řekne druhý a odejde. Za dva měsíce se vše opakuje, ale vedle stojí černoch.,,Máte holku Wendy, že?" ,,Ne ,jak jste na to přišel?" Když se Vám postaví, Z toho WY je Wendy, ne?" Černoch mu odpoví:,,Mě když se postaví, tak tam mám: Welcome to the Jamaica and happy holiday.

Po 10 minutách letu si pilot všimne, že má přetížený letadlo, tak letuška jde a vrátí se za 10 minut.Všechno je v pohodě a pilot vyzvídá. Nejdřív se přihlásil Američan, vypil burbon a s výkřikem za Ameriku skočil. Pak skákal Němec, vypil pivo a s výkřikem za Německo skočil. No, a završil to ňákej Rus, kterej vypil všechen alkohol na palubě a s výkřikem za Afriku vyhodil dva černochy.

Víte, jaký je rozdíl mezi českým a somálským výtahem? Na českém je nápis: 3 osoby do 250 kg a na somálském: 250 osob do 3 kg

Jean, kde jsou děti . . . ? V lednici vaše lordstvo...! A nebude jim tam zima...? Ne! Zavřel jsem dveře.

Jean, kolik má dveří záchod? Jedny lorde. Sakra, tak to jsem se zase vysral do skříně!

Jeho Lordstvo se jednoho dne koupe ve vaně a najednou zvolá: - Jeane, rychle zavolejte lady, ať sem ihned příjde ! Tak Jean zavolá a lady, celá uřícená, přiběhne: - Co si přeješ drahý ? - Ale už nic, on jenom plaval ...

"Jean, může mít citrón nožičky?" "Ne, pane." "Tak to jsem si zase vymačkal do čaje kanárka!"

"Jean, lady dnes nepřijde na večeři?" "Ne sire, ráno jste ji ráčil zastřelit." "Ach ano. Teď si vzpomínám. Netušil jsem, že bude tak dlouho naštvaná."

Lord spí a najednou se ozve strašná rána. Lord se probudí a volá: "Jean, Jean, co to bylo?" "Klid, Lorde, to jen kočár zatočil do vedlejší ulice." "Aha, aha, aha, ... A CO TA RÁNA?" "Víte, Lorde, ona tam žádná nebyla."

"Jean, kde je lady?" "Nevím, sire." "No tak, Jean, kde je lady?" "Opravdu nevím, sire." "Jean, nedělejte drahoty a okamžitě mě odveďte k lady." Jean odvede lorda nahoru do ložnice lady, která právě provozuje milostné hrátky. "Jean, co to dělají?" "Souloží, sire." "Souloží? ...Ach, vzpomínám si. Velmi příjemné."

Sluha John čeká v přístavu na svého pána, který se vrací z cest. "Co je nového, Johne?" táže se lord Edward."Celkem nic, Vaše lordstvo." "Půl roku jsem mimo Anglii a tady se zatím nic nestalo?" "Snad jen to, že kos, který denně zpíval na javoru před vaším oknem již nezpívá pane." "Mohl byste mi říci proč nezpívá?" "Protože ten javor už neexistuje," odpovídá John."Proč neexistuje, Johne?" "Shořel, Vaše lordstvo." "Proboha, kdy?" "Ten den kdy shořel Váš zámek." "Můj zámek shořel, Johne?" "Ano, ten den kdy lady Victorie upadla v ložnici s hořícím svícnem v ruce." "A proč upadla, Johne?" "Zřejmě v rozčilení Vaše lordstvo." "Ona se rozčílila?" "Ano, když se polekala, že ji někdo viděl s tím vousatým podkoním." "Ale to přece není nic nového, Johne." "Vždyť jsem říkal, vaše lordstvo, že se nic nového nestalo."

Lord Byron přijde domů z pracovní cesty, jde se převléci do ložnice, otevře dveře a tam jeho žena s cizím mužem v dosti choulostivé situaci. Rychle zavře dveře, aniž by si ho ti dva všimli, a zavolá si sluhu. "Jamesi, přineste mi mou soubojovou pistoli!" "Ano pane?" Sluha přinese lordovi pistoli, ten zamíří na dveře a vystřelí. V ložnici se ozve strašný povyk. Když vše utichne, povídá lord sluhovi: "Jamesi, běžte se podívat jak jsem střílel." Sluha odběhne do ložnice, za chvíli je zpátky a s úsměvem na tváři praví: "Bravo pane, ustřelil jste mu ho přímo u kořene!" "A co lady?" "Ta se pořád ještě dusí."

moje kecy...

23. listopadu 2008 v 14:42 | Evča a Míša
No...tag sem si řekla,že bych sem mohla dát pár článečků..no..možná něco přibyde...no..dneska se mám tag nějak divně...venku je příšerná zima..jo..jen tag mimochodem u nás u docela dost sněží =D...je to na pi** ptže bude ještě větší zima =D...taky dneska vubec nemužu nikam ven...musím bejzt zavřená doma jako to největší pako =(...nejradši bych byla s jednou osůbkou,kterou srašně mocky miluju..smím největšejším broučkej na světě..ale nemužu ptže moje mamina se totálně zbláznila do předčasného Vánočního uklidnu..tagže musím bejt doma.Což je ještě víc na píí**...protože se asik ukoušu nudou!co já nwm co mám jako dělat pořád!...joa taky sem zpravila ty okraje stránky..myslím si,že ta černá je tam docela dobrá že..=)..koukám že tady dlouho nebyly žádný vtipy..tag se to hned napraví =)

Tag příjemnou zábavičku... =o*

P.S.:a nezapomente psát hodně komentů =)

Mám vás mocinečky moc ráda...

Evča =o*

Nový design

23. listopadu 2008 v 14:32 | Evča a Míša
Ahojky lidi...tag tenhle design doufám,že už tady bude trošku dýl,než všechny ostatní...tag doufám,že se líbí =)

help meee!!!

21. listopadu 2008 v 21:17 | Evča a Míša
Pohrála sem si trošku s designem,kterej nám je tag mimochodem udělal jeden mocky hodnej človíček =) tadyk je odkázek: http://anjaz.blog.cz

Je mocky hezuu..kujeme moc =)

Noa na vás lidičky,by sme měli takyy dotaz..newíme,esi tam dát okraje,nebo ne..tag kdyby jste byli tag hodní a napsali nás do komentářů,esi sem máme dát nějaký okraje stránky.. (popř. jaký..jaký by se k tomu designu hodily) a nebo esi je to pěkný bez okrajů.Tag písejte =)

Vánoční anketa

21. listopadu 2008 v 20:36 | Evča a Míša
No...dlouho jsme tady neměli žádnou anketu..tag vám jednu tady dávám...blíží se Vánoce a tag je trošku vánoční =D..jako já nwm jak vy,ale já se na vánoce strašně moc těším..hlavně na prázky a taky samože na dááárečky...=D...joa ještě vás chci upozornit,že na začátku prosince rozjedeme super vánoční bleskovku a možnááá...se tady objeví i nějakej SONB =)..tag se máte určitě na co těšit =)..ale tedkom hlavně hlasujte do ankety =) a písejte komenty =)

P.S.:a taky budou nějaký hezký vánoční diplomečky pro naše SBénka =) tagže se určitě máte na co těšit =)...já se taky moc těším =o* tag Papínky

už se nám to pomalu blíží... =D

21. listopadu 2008 v 20:31 | Evča a Míša
No...tagže jak tag koukám na návštěvnost,tag už se nám to pomalinku blíží k 10 000...to je super truper....tag jenom hezky dál hodte na náš bloček...taky rády zavítáme na váš..tag chodte,chodte,chodte a chodte!!!!!!! =)Sme mocinky moc rády za každou vaši návštěvu a HLAVNĚ!!!
za každý váš koment...jen hezky komentujte dál =) mocky nás to těší... =)

vzkaz pro naše SBénka

14. listopadu 2008 v 21:29 | Evča a Míša
Ahojky naše SBéška...mám na vás dotaz...víte...dlouho sem nebyla na PCíčku...a Míša je nějak nezvjestná...noa já nemám moc času obíhat vaše blogy..tag tam moc často nechodím..noa tag bych se chtěla zeptat,jestli jsme pořád ještě SBé??napište mi prosím do komentářů...ráda bych to věděla....děkuji..

Evca =o*

Diplomek za mega bleskovku!

14. listopadu 2008 v 20:11 | Evča a Míša
Čauwes lidi...no tagže tady je diplomek za mega bleskovku...omluvám se všem,že sme neudělala to,co každej chtěl,ale nějak mě tlačí čas...moc nestíhám..no..myslela sem si,že se zapojí docela dost lidí..a ono nic no =(...tag snad příště to bude lepší..tag doufám,že se diplomek líbí


Velkááá bleskovka pro megaaa lidiii =D

3. listopadu 2008 v 17:29 | Evča a Míša
tagže....rozhodla sem s eudělat fákt velkou bleskovku pro moc moc moc moc lidí..teda..esis e mi to povede..ale doufám,že mi v tom tag trošku píchnete =D

1)ahojec
2)jak se vede??
3)leze na vás taková ta...podzimní nálada??jako esi ste třeba otrávení z toho hnusnýho počasí...
4)noa jak to šlape ve škole??
5)ted trochu k nečemu jinýmu..jaký je váš nej zpěvák/zpěvačka
6)nej skupina
7)jaké máte rádi jídlo?
8)a co pití??
9)chodíte někam pařit??
10)učíte se hodně?
11)hodláte chodit na mikuláše,nebo vám to příjde detinský jako mě =D
12)noa co kluci/holky ??
13)máte nějakýho/nějakou
14)pomůžete mi trošku??
15)udělali by ste mi na různých blogách menší reklamku aby se mi sem zapojilo co nejvíc lidí???
16)děkuji
17)noa...sem si trochu hrála s designem...líbi??
18)co na diplomek???
19)tag to je vše..mějte se hezky papa =o*
20)a zase někdy přidtě na náš blog =)

Zdraví Evča a Míša =o*

P.S.: PLS ZAPOJTE SE PLS PLS..CHCI ABY SE SME ZAPOJILO CO NEJVÍC LIDÍ =)

čest =D

3. listopadu 2008 v 16:54 | Evča a Míša
Čusec busec lidi...tag jak se vede???umě uupe hafo mega super...mám jeden ze svých dnů,kdy mám prostě dobrou náladu...jelikož na mě jde uda,tag sem zveřejním pár čláánečku a možná...možná,si trochu pohraji s designem ptže se to asik fakt blbě čte =D...zajímavý,že sem si toho všimla až teprve ted =D...

No tag se mějte kráásně a hezký počteníčko u článku =)..a nezapomínejte psát komenty..máme jich tady poněkud málo =D....

Tag nazdar bazar a čus bus =D

Heh..doufám že nejsem jediná kdo je takhle sřelená =D..ono to potom postupem času bude mít svoje násedky =D

pubertácký slovník

3. listopadu 2008 v 16:45 | Evča a Míša
buzerlist → žákovská kniha
chcanec nečekanec → nečekané nutkání na močení
pičifuk → deodorant
mít hubu kolem hlavy → intenzivně se smát
bruntál → brutální, extrémní
čepičář → pomalý důchodce za volantem
fo3 → všichni muži nad 30
Fucklaf → Václav
hároši → děti
konečník → zkušený borec, opak začátečníka
krtek → metro
přebuchtíno → opravdu hodně děvčat
puchejř → Slunce
roští → více pěkných holek
hulibrk → homosexuál
nakrm ucho → svěř se
prdět do hlíny → být mrtvý
čučet jako bacil do lékárny → něčemu se divit
nakopat do kloaky → nakopat do zadku
dělat Dášu → vymlouvat se
Mareš → kožich
domácí zabíjačka → vražda mezi příbuznými
hodit bok → zatancovat si
vopruzov → škola
tchýně → člověk na zabití
házet bobek → vykašlat se na určitou věc
savka → vysavač
hůlkoplazy → důchodci
stíhačka → manželka
ždímačka → milenka
hnojárna → střední zemědělská škola
kytka → marihuana
průtokáč → člověk, který hodně pije
vnucovák(y) → propagační letáky
vybobkovat → dojít si na WC
gábina → gambrinus
Šalingrad → Brno
fosils → prarodiče
chytit nerva → rozčílit se
cukrblik → flirtování
buchtička se šodo → holka, co má šťávu
oblíznout kostičku → políbit dívku
babinec → sraz důchodců
vodkyblíkovat se → vypadnout
čuchometr → nos


sere tě PC?? =D

3. listopadu 2008 v 16:39 | Evča a Míša
Taky se ti občas stává že tě ale totálně nasere počítač????tag tady na tyhle stránce si vylij svůj vztek klik

Joojooo...taky bych ho někdy takhle ráda zmlátila...hajzla jednoho plechovýho... =D